Združenje trgovskih agentov Slovenije ARRA

Zbiranje predlogov za prejemnika nagrade »George Hayward Award 2024«.

Obveščamo vas, da je mednarodno združenje trgovskih agentov IUCAB pričelo z zbiranjem predlogov za prejemnika nagrade »George Hayward Award 2024«.

Zmagovalec 15. natečaja za prejemnika nagrade bo razglašen na letnem srečanju delegatov IUCAB, ki bo potekal 10. maja 2024 na Dunaju. Tudi Združenje trgovskih agentov-ARAA  (Adriatic Region Agents Association) želi predlagati svojega kandidata za prejemnika nagrade George Hayward Award.

S tem namenom Vas vabimo, da predlagate svojega kandidata (z obrazložitvijo) za prejem letošnje nagrade. Kandidat za prejem nagrade George Hayward Award mora biti član nacionalnega združenja ( GZS-PTZ-ARAA ), s izkazanimi dosežki pri opravljanju dejavnosti.

Med prejetimi prijavami bo IO-Združenja trgovskih agentov -ARAA, izbral kandidata, katerega rezultati bodo izkazali boljše dosežke pri opravljanju dejavnosti in ga bo predlagal v izbor pri mednarodnem združenju trgovskih agentov IUCAB. Izvršilni odbor IUCAB bo proučil priporočila in utemeljitve nacionalnih združenj, ki bodo predlagala svoje kandidate in izmed prejetih predlogov izbral prejemnika nagrade.

Zmagovalec 14. prestižne nagrade George Hayward Award, je v lanskem letu prejelo francosko podjetje HCA Consulting & Actions

Prestižno nagrado George Hayward Award, je leta 2014 prejelo slovensko podjetje IDentiks kartični sistemi d.o.o. V želji, da izvršilni odbor Združenja trgovskih agentov-ARAA tudi letos pravočasno izoblikuje predlog za nominacijo slovenskega podjetja vas prosimo, da svoje predloge pošljete najkasneje do 7. februarja 2024, na naslov tina.lepsa@gzs.si.