Združenje trgovskih agentov Slovenije ARRA

Arhiv: Ugodnosti za člane na sejmu pohištva in notranje opreme IMM cologne 2016

GZS-Podjetniško trgovska zbornica je članica mednarodnega združenja trgovskih agentov IUCAB. Na podlagi sodelovanja s sočlani v tem združenju, svojim članom nudimo ugodnosti, ki jih imate v okviru mednarodnega sejma pohištva in notranje opreme IMM Cologne 2016.

Člani GZS-Podjetniško trgovske zbornice imate možnost prostega vstopa na sejem IMM Cologne 2016  v času od 18. do 24. januarja 2016. Poleg tega imate možnost poslati svoja promocijska gradiva, ki jih bodo organizatorji razdelili udeležencem . Tudi razdelitev vaših promocijskih gradiv v okviru sejma je zagotovljena brezplačno.

Za obrazce, na podlagi katerih vam bo omogočeno koriščenje ponujenih ugodnosti in dodatne informacije pišite na naslov ptz@gzs.si. Prijave za koriščenje ugodnosti je potrebno oddati najkasneje do 12. januarja 2016.